Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

www.teknofish.com Türkiyenin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Teknofish Elektronik A.Ş güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

 

Hafta içi saat 14:00 e kadar Cumartesi ise 12:00 e kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

 

Vermiş olduğunuz siparişler, ürünlerin stoklarımızda bulunması ve  14:00 a kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketleri Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri mücbir sebepler hariç resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir. Kargo firmalarının ortalama teslim süreleri 1-7 iş gündür.

 

Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

 

 

Stok Sorunları

1- Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün kargo giderleri www.teknofish.com' a ait olmak üzere tarafınıza gönderilecektir.

3- Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün karşılığı hesabınıza iade edilecektir.

 

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

 

 

Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişten teslimata kadarki tüm aşamalarını "Sipariş Takibi" bölümünden takip edebilirsiniz. Üye olmadan siparişi tamamlarsanız sipariş adımlarınızı mailinizden ve mailinize gelen linkten takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0(322) 429 7910 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

 

Kargoda bulunan siparişlerinizin o anda hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz "Sipariş Takibi" adımından sipariş numaranızı seçerek detay'a tıklayınız. Sipariş detayının bulunduğu sayfada "Kargom Nerede" linkini kullanarak siparişinizin o anda nerde olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

 

Ürün Teslimatı

Siparişteki ürün/ürünlerin stoklarda olması durumunda en geç 3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Belirtilen adresin yanlış / eksik olmasından kaynaklanan veya kargo firması tarafından kaynaklanan gecikmelerden Teknofish Elektronik A.Ş ( www.teknofish.com ) Sanal Mağazası sorumlu değildir.

Bazı ürün gruplarında, ( Büyük Hacimli Ürünler / Beyaz Eşya vb. kategorilerde yer alan ürünler ) kargo tarafından teslimatlar bina girişine kadar yapılmaktadır. Bununla ilgili olarak Kargo Teslim Şubesi ile görüşebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Siparişinizi Teslim Alırken

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu E-posta (destek@teknofish.com) adresimizden veya telefonla 0(322) 429 7910 bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

 

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.